Ekibimiz

Ekibimiz

BİZ KİMİZ?

İstedik ki sağduyulu, tarafsız ve açık görüşlü bir yayıncılık yapalım. Slogan atmayalım. Bir tarafın kat’i savunucuları olmayalım. Bilgi taşıyalım ve bunu yaparken o alanın güvenilir kaynaklarından, uzmanlarından, tezlerinden ve antitezlerinden faydalanalım.

Aristo’nun “İnsan nasıl yaşamalı?” sorusunun cevabını bilmiyoruz evet ama arıyoruz. Bunu yaparken de insanı beden, zihin ve ruh; hayatı da bilinen ve bilinemeyen olarak ele alıyoruz. Bu amaçla, bilimden felsefeye, sanattan inanca insanlığın varoluş deneyiminde bizlere ışık tutan bu dört disiplini, çeşitli alt başlıklarla bir araya getirerek kah derviş hırkası kah beyaz önlük giyiyoruz. Kişisel gelişim, spiritüalite, bilim ve felsefe alanından besleniyor, kimi zaman mikroskopla kimi zaman sadece gönül gözüyle görülenleri inceliyoruz.

KÜNYE

İMTİYAZ SAHİBİ

YUKA Ajans Yay. ve Org. Tic. L.T.D.

Adres: Caferağa, Ruşen Ağa Sk. No: 10/1, 34710 Kadıköy/İstanbul

E Posta: info@mumkundergi.com

YÖNETİM

Serda Kranda Kapucuoğlu - serda@mumkundergi.com | Yaprak Gökçen Çetinkaya - yaprak@mumkundergi.com

EDİTÖRLER

WEB TASARIM VE YAZILIM

Hakan Sert

REKLAM

info@mumkundergi.com

-----

mümkündergi.com üzerinde yayımlanan köşe yazısı ve yorumların sorumluluğu yazarlarına aittir. Bu web sitesi sadece bilgi vermek için hazırlanmaktadır. Bedensel, ruhsal ve zihinsel süreçler kişiye özeldir, bu nedenle gerekli hallerde mutlaka hekimlere ya da konunun uzmanlarına danışınız.

Her türlü soru ve öneriniz için bize yazabilirsiniz.